Ladyinter.com Homepage
Forum Home Forum Home > Lady Friends > Ź / Poland
  New Posts New Posts RSS Feed: Disappointed
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Disappointed

Author
LukaszP View Drop Down
Newbie
Newbie

Online Status: Offline
Post Options Post Options   Quote LukaszP Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Disappointed
    Posted: 09 Sep 2012 at 18:34 - IP: 83.4.183.75 IP Information

Witam/sawasdee khrap. 

I dont know i can i write in polish but since i return to Poland again i dont have Thai script on my computer . so i cant write in Thai. :) 

Drogie koleżanki :)

Trafiłem na wasze forum całkiem przypadkiem :) Przeczytałem Wasze posty i jestem pozytywnie zaskoczony, ze jest Was tutaj w Polsce tak liczne grono :)  Nazywam sie Lukasz i jestem facetem 5555+, Zdziwione? Wróciłem nie tak dawno z Tajlandii. Mimo że wasz kraj i kulturę wielbie i szanuje to rozczarowałem się Tajską kobietą. Nie jestem typem uwodziciela ani też zdrajcy i wielokrotnie jest mi przykro co obcokrajowcy robią z Waszym krajem.  Nie wiem czy to taka moda jest u Was, że młode kobiety wiążą się z dziadkami 50+? Spotkało mnie coś podobnego.  Poznałem świetną dziewczynę, inteligentną po studiach z- ɳὧ -sw22wi2 -paniałymi rodzicami.  - ɳὧ -sw22wi2 -zystko było fajnie, cieszyliśmy sie oboje jednak czar prysł.  Poznała za moimi plecami za pośrednictwem portalu targget.com  jakiegoś szweda 50+. Zaczal jej kupować prezenty (telefon, komputer itp)  podobno ją odwiedził nawet ale nie jestem pewien.  Kiedy chciałem jej zrobić niespodzianke zabierając ją do Polski a nastepnie w podroz po całej Europie, to kilka dni temu oznajmiła mi że ze mna zrywa dla tego szweda. Facet jest obrzydliwy i stary. Znalazłem go na facebooku. No cóż, nie załamałem się zbytnio ale szczerze? narobiłem sobie nadzieji. 8 lat podróżuję systemtycznie do Tajlandii wiele razy mnie ostrzegano przed tego typu zjawiskiem ale wyszło jednak na to, że stałem sie jednym z wielu głupim farangiem.  

Taka moja historia :( Zawiodłem się !

Pozdrawiam

Lukasz

(jesli trzeba przetłumacze na english )   

Back to Top
Nee1980PL View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Quote Nee1980PL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sep 2012 at 02:11 - IP: 77.103.133.177 IP Information
WITAM SERDECZNIE.
PRZYKRO MI COS TAKIEGO SŁYSZEĆ. JESTEM MĘŻEM TAJKI I TERAZ W PISZĘ Z JEJ KONTA-POKAZAŁA MI POST I POPROSIŁA ŻEBY PRZETŁUMACZYĆ I EWENTUALNIE COŚ NAPISAĆ ODE MNIE.
NIEMIŁO SIĘ ZNALEŹĆ W TAKIEJ SYTUACJI, W JAKIEJ PAN SIĘ ZNALAZŁ. RÓŻNI LUDZIE SĄ NA ŚWIECIE, MYŚLĘ ZE ZA DECYZJĄ PAŃSKIEJ EX STAŁY TYLKO PIENIĄDZE I PRESJA Z JEJ OTOCZENIA. ŚLUBY MŁODYCH DZIEWCZYN ZE STARSZYMI PANAMI TO COŚ NORMALNEGO W TAJLANDII- KWESTIA STABILNOŚCI EKONOMICZNEJ I BRAKU POTRZEBY PRACY. W POLSCE RÓWNIEŻ JEST KILKA MAŁŻEŃSTW( Z TAJKAMI) ZAWARTYCH Z "MIŁOŚCI DO..." I NIEKIEDY TE PANIE ŻAŁUJĄ SWOJEJ DECYZJI, ALE ZACISNĄ ZĘBY I POCZEKAJĄ AŻ SAMA ZOSTANĄ NA ŚWIECIE I BĘDĄ "USTAWIONE" DO KOŃCA ŻYCIA. NATOMIAST MŁODY NAŻECZONY TO JEST ATRAKCJA!!!! I OCZYWIŚCIE ZAZDROŚĆ ZE STRONY KOLEŻANEK ITD. MŁODY CZĘSTO ZNACZY NIESTABILNY FINANSOWO, A DLA STAREGO TO NIE MA ZNACZENIA CO I JAK Z KOBIETĄ, ŻEBY BYLA TYLKO WTEDY KIEDY JEJ POTRZEBUJE, A TAK TO, TO MOŻE SOBIE ROBIĆ CO CHCE, ALBO JĄ ZAMKNIE W CZTERECH ŚCIANACH I KONIEC. KASĘ JEJ BĘDZIE DAWAŁ JAK TYLKO BĘDZIE CHCIAŁA I ILE BĘDZIE CHCIAŁA, WIĘC BĘDZIE MOGŁA WYDAWAĆ KASĘ NA LEWO I PRAWO A TAKŻE- ɳὧ -sw22wi2 -PIERAĆ BEZ PROBLEMU CAŁĄ SWOJĄ RODZINĘ I JESZCZE INNYCH. JAK SKOCZY W BOK TO ALBO MĄŻ PRZYMKNIE OKO, ALBO SIĘ NIE DOWIE. TO JEST KWESTIA GODNOŚCI OSOBISTEJ KOBIETY.
ŚLUB Z MŁODYM TO OZNACZA NIEBEZPIECZEŃSTWO BRAKU STABILNOŚCI FINANSOWEJ A TAKŻE PÓJŚCIA DO PRACY.... NIE- ɳὧ -sw22wi2 -ZYSTKIM TO SIĘ PODOBA.
JESZCZE PROSZĘ PAMIĘTAĆ, ŻE POLSKA TO GDZIEŚ TAM JEST W ŚWIECIE.... MAŁO ROZPOZNAWALNY I MAŁO PRESTIŻOWY KRAJ, NIE TO CO ANGLIA, FRANCJA, NIEMCY CZY WLASNIE SZWECJA.
ZNAM KILKA MAŁŻEŃSTW MIESZANYCH I NAJCZĘŚCIEJ TO SĄ TO PRAWIE RÓWIEŚNICY Z MAX RÓŻNICĄ 5-7 LAT I KIKA Z 10+ RÓŻNICĄ WIEKU. MIESZKAJĄ ONI W RÓŻNYCH KRAJACH I NAJCZĘŚCIEJ OBOJE Z MAŁŻONKÓW PRACUJĄ I DOBRZE IM SIĘ UKŁADA.
CÓŻ MOGĘ WIĘCEJ POWIEDZIEĆ- TAJKI SĄ FAJNE A TO PO PROSTU BYŁ PECH, ŻE TRAFIŁO NA PANA A NIE NA KOGOŚ INNEGO.
WYCHODZI NA TO, ŻE Z- ɳὧ -sw22wi2 -ZE JEST LEPIEJ (GDZIEKOLWIEK NA ŚWIECIE) POZNAĆ KOGOŚ PRZEZ ZNAJOMYCH. GLOWA DO GÓRY, BĘDZIE DOBRZE. JAK NIE W TAJLANDII, TO W POLSCE JEST KILKA SINGIELEK Z TAJLANDII I TO PORZĄDNE DZIEWCZYNY(JAKBY COŚ TO ZNAM FAJNĄ, ROZSĄDNĄ DZIEWCZYNĘ-PROSZĘ DAĆ ZNAĆ-JAKBY COŚ).
KILKA MIESIĘCY TEMU WRACAŁEM Z RODZINĄ Z TAJLANDII I SPOTKALIŚMY PRZEMIŁĄ FRANCUZKĘ, EMERYTOWANĄ NAUCZYCIELKĘ. PRZEZ ROK PRACOWAŁA JAKO WOLONTARIUSZ W SZKOLE W PATTAYI I JEJ OPINIA BYŁA JEDNOZNACZNA: BYŁA ZNIESMACZONA MAŁŻEŃSTWAMI POMIĘDZY TAJKAMI A DZIADKAMI, ZA KAŻDYM RAZEM KIEDY WIDZIAŁA DZIADKÓW ODPROWADZAJĄCYCH SWOJE DZIECI DO SZKOŁY WYRAZ ROZGORYCZENIA POJAWIAŁ SIĘ NA JEJ TWARZY.
POZDRAWIAM SERDECZNIE

WIESŁAW 
Back to Top
Nee1980PL View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Quote Nee1980PL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sep 2012 at 02:17 - IP: 77.103.133.177 IP Information
AAAA... TAK POZATYM
MOŻE PAN ZAINSTALOWAĆ TAJSKĄ KLWAWIATURĘ:
I PRACOWAĆ NA WIRTUALNEJ.
POZDRAIWAM
WIESŁAW
Back to Top
LukaszP View Drop Down
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Quote LukaszP Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sep 2012 at 03:41 - IP: 83.4.183.75 IP Information

Witam Panie Wiesławie :)

Dziekuje za tak obszerną odpowiedź. Prosze pozdrowić żonę :) i jak tylko uda mi się zainstalować klawaiturę tajską zacznę produkować dla reszty forum czytelniejsze szlaczki.  Ma Pan całkowitą rację. Jakby to powiedzieć wynajmuję dom w Pattaya (może to nie jest najlepsze miejsce na ziemi ale tak mi się trafilo za tanie pieniedze zdobyc zadbany dom) Codzinnie robiąc zakupy w markecie Friendship albo Foodland mam wrażenie że przebywam na innej planecie! Na początku smieszył mnie widok oblesnych i obrzydliwych farangs z młodymi kobietami ale potem sie juz przyzwyczaiłem. Żal mi sie robiło dziewczyn tych które ciąnęły  taki zwiazek na siłe czyli dla kasy!. No cóż :(.  Ja swojej dziewczynie nie chwaliłem się zbytnio czym się zajmuję i skąd mam pieniądze na tak częste podróże do Tajlandii. (nigdy nie pytała) Najdłużej nie było mnie w tym kraju 3 miesiące więc bardzo często sie widywaliśmy. Jak mi się wydawało była dla mnie normalną dziewczyną z dobrej rodziny. Rodziców miala fantastycznych. W ich domu czułem się jak jeden z członków rodziny. z- ɳὧ -sw22wi2 -ze byłem mile widziany.  Bardzo dobry mam kontakt z jej starszą siostrą (mężatką). Sama była w szoku po tym jak sie dowiedziała o związku jej siostry z tym starym szwedem. Podobno miały niezła awanturę i potem sie jeszcze rodzice dowiedzieli i nagle ja stałem sie wrogiem dla mojej byłej. Szkoda, że zadecydował o tym nowy telefon i komputer ze Szwecji :( Nigdy mi nie mowila że czegos pragnie albo ze chce czegoś dostać ) Z- ɳὧ -sw22wi2 -ze było śmiesznie i nic się nie zapowiadało że coś złego się stanie. Narazie darowałem sobie i zdecydowałem że zajme sie swoimi prywatnymi sprawami.

Tak sie rozpisalem a nic nie napisalem o sobie. Nazywam sie Lukasz mam 28 lat  jestem dr nauk medycznych. Nie jestem lekarzem ale  naukowcem :) Koordynuje własne i krajowe projekty naukowe w Europie i w Tajlandii.  Dlatego tak czesto jestem w tym kraju. Tongue  

Pozdrawiam

Luk

Back to Top
LukaszP View Drop Down
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Quote LukaszP Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sep 2012 at 03:51 - IP: 83.4.183.75 IP Information

jeszcze taka anegdotka :) Moj sąsiad amerykanin 36 lat od roku miał dziewczynę tajke poznaną na walking street! Plotki sie ciagnely że wyciagnał ją z tanca go go.  Kilka miesiecy temu musial wycjechac w pilnej sprawie do USA i zostawil jej pod opieke dom! Jak wrocil.... nie było dziewczyny i polowy sprzętów z jego domu. Ukradła także hahahah talerze, sztućce i inne przybory kuchenne :) hahahahaha  Sugeruję, że chciała pewnie otowrzyc własny kulinarny biznes gdzies na ulicy :) 

Pisał Pan cos o rozsądnej dziewczynie? Narazie nie mam ochoty się z nikim nowym sie spotykać ale mogłbym zagadać :)

Back to Top
noomol View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Quote noomol Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sep 2012 at 07:11 - IP: 92.237.137.118 IP Information
Wacko  ͧ ѹ Wacko
Back to Top
Daisy-daisy View Drop Down
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Quote Daisy-daisy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sep 2012 at 20:08 - IP: 118.172.122.252 IP Information

蹹 !!!!  蹡ѹ

Back to Top
LukaszP View Drop Down
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Quote LukaszP Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sep 2012 at 03:00 - IP: 83.230.70.3 IP Information
ԴسٴŹ. ¹ѵԢͧѹ Ό¢ͧѹͩѹ ഹͧ͢ѾѺ Cry 
Back to Top
Nee1980PL View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Quote Nee1980PL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sep 2012 at 08:02 - IP: 77.103.133.177 IP Information
ҤسҪµͺзǡѺͧ˹ԪѺ ·˹ԪҶ֧ͧǹǷ餺ҡѺǼԴѧ˭ԧͺ令ѺմԪ٧ ·˹ѧͺѡ餺Ҵ㨡ѹ ˹Ԫͺͤ͢駤ͺѹ Դѧͧѡ

ѧաªйҤ ԪաͧҴ١ͤ зءҵԡդٻẺлѹ §ҹФ ͧǹеͧҧ´ͧؤŷͧ

Back to Top
Daisy-daisy View Drop Down
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Quote Daisy-daisy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sep 2012 at 20:09 - IP: 118.172.121.180 IP Information

ͺ㨹Ш    Smile     ѧ ʺ´ Ш

¾ ¤ з  ͼ˭ԧ 㹪Ե ǡѹ 
Back to Top
Nee1980PL View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Quote Nee1980PL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sep 2012 at 22:43 - IP: 77.103.133.177 IP Information
ʺ´ը ͺ㨹з֧ ѧʺ´蹡ѹШ Wink
Back to Top
suejack View Drop Down
Groupie
Groupie

Post Options Post Options   Quote suejack Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sep 2012 at 18:39 - IP: 10.10.10.164 IP Information
No przykro mi.To pomysz ze ona nie jest dla ciebie.Sa jeszcze 1000000000 dziewczyne tajki ktory sa dobra.
Pozdr.Sue
Back to Top
LukaszP View Drop Down
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Quote LukaszP Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sep 2012 at 04:13 - IP: 83.4.188.195 IP Information

Dzięki :)  /Thanks :)

Originally posted by suejack

No przykro mi.To pomysz ze ona nie jest dla ciebie.Sa jeszcze 1000000000 dziewczyne tajki ktory sa dobra.

Pozdr.Sue
Back to Top
Nvieng View Drop Down
Senior Member
Senior Member
PR Ź

Post Options Post Options   Quote Nvieng Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Nov 2012 at 00:51 - IP: 83.25.206.173 IP Information
No bardzo bardzo mi przykro ja wierze w przeznaczenie. Myślę że ona nie była przeznaczona dla ciebie.

Ja spotykałam się z mężem tylko trzy miesiące i jestem w Polsce od 12 lat nie poddawaj się życzę Ci szczęścia.
Pozdrawiam

Noovieng i  Piotr

͹Թҧ ͹ҡ
Back to Top
kacy View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Quote kacy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Nov 2012 at 01:42 - IP: 103.7.16.182 IP Information
LOL
Back to Top

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

This page was generated in 0.176 seconds.
ติดต่อทีมงานฯ Ladyinter.com ได้ที่ editor@thaicomp.com

free counters